شرکت نشا

شرکت نشا در سال 1359 بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده و با بیش از چهار دهه فعالیت مستمر و پویا، امروزه در زمره شرکتهای برتر صنعت ساختمان کشور قرار گرفته است. این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و هدفمند ، در توسعه و تعالی زیرساختها عمرانی کشور ایفای نقش نماید و با تکیه بر دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی گام بردارد . عزم و اراده هیئت مدیره نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است. این شرکت به عنوان عضو قدیمی از خانواده بزرگ شرکتهای ساختمانی و با دارا بودن رتبه 3 ابنیه و ساختمان ، رتبه 3 تاسیسات و تجهیزات ، رتبه 5 راه و باند و تبه 5 آب از سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، جلب رضایت کارفرمایان و احترام به اعتماد آنها را به عنوان رسالت خود مدنظر قرار داده است و سعی نموده به عنوان بازوی اجرایی آنها با فراهم کردن زمینه های لازم در زمینه خدمات فنی و مهندسی کارآمد ، مایه آرامش خاطر آنان را از بابت کیفیت و مدت زمان کار انجام شده فراهم نماید.

روح اله خورشیدوند

سخن مدیرعامل

خداوند متعال را شاکر و خرسندم که در ظل توجهات حق تعالی، در کنار مسئولین، مدیران و کارکنان فرهیخته و پرتلاش خانواده بزرگ شرکت نشا که بیش از چهاردهه سابقه اجرایی را پیشینه خود دارد مشغول به خدمت رسانی می باشم ، در دنیای فراصنعتی امروز ، سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند  . شرکت نشا  این توفیق را دارد که با استعانت از ذات اقدس حق و اعتقاد به ارزش های الهی و بهره گیری از سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص و متعهد و در اختیار داشتن ماشین آلات تخصصی ، در ایجاد و اشتغال و کارآفرینی در عرصه سازندگی کشور عزیزمان ایران حضور فعال داشته باشد راهبرد شرکت نشا مشارکت موثر با دیگر شرکت های توانمند و ایجاد هم افزایی جهت توسعه بازار کسب و کار و حضور حرفه ای در داخل و حوزه بین الملل می باشد

اینجانب  روح اله خورشیدوند ، مدیر عامل شرکت نشا از زمان شروع فعالیت خود در این عرصه ، رعایت حقوق کارفرمایان ، کارکنان ، پیمانکاران و تامین کنندگان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته های ایشان  را سرلوحه کار خویش قرار داده و در تمامی مراحل عرصه بعنوان دوست و مشاور مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه کرده ام. اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل شرکت نشا این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات مهندسی ، داشتن تجربه ، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است. از این رو بنده و همکاران ما همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های کارفرمایان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های کارفرمایان بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را به ایشان ارائه دهیم.

شرکت نشا با تکیه بر دانش اعضا خود و با بهره گیری از فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از متریال و مواد مرغوب در راستای رسیدن به استانداردهای جهانی تلاش مینماید و همواره در این راه پیشرو می باشد.

110
کل پروژه ها
750
اعضای تیم
15
پروژه های فعال
27
گواهینامه ها
X